GiRl~TaLk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GiRl~TaLk

Dobrodosle, devojke, ovo je forum samo za vas!!!
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 ajmo iskusni!-Objasnite nam kako se ljubi!

Ići dole 
+4
Mia Colucci
~LaDy DiJaNa~
*Sexy*Girl*Ana*
Naughty~Girl-ADMIN
8 posters
AutorPoruka
Naughty~Girl-ADMIN
Admin
Naughty~Girl-ADMIN


Broj poruka : 102
Datum upisa : 11.08.2007

ajmo iskusni!-Objasnite nam kako se ljubi! Empty
PočaljiNaslov: ajmo iskusni!-Objasnite nam kako se ljubi!   ajmo iskusni!-Objasnite nam kako se ljubi! EmptyPet Avg 17, 2007 10:09 pm

ajde,ajde,pricajteee(first kiss mozda bas i nije pogodna tema za ovo,ali dobro,o istoj stvari se radi)
dakle pricajte!
meni mislim to ne treba,al ako druge zanima slobodno!
evo ja cu dati primer
meni zabole kako se ljubim!
ja samo odem kod doticnog i poljubim ga.....
mislim,niko se nije zalio! Razz Razz Razz Razz
Nazad na vrh Ići dole
https://girltalk.forumsr.com
*Sexy*Girl*Ana*

*Sexy*Girl*Ana*


Broj poruka : 162
Godina : 30
Location : Na ostrvu ljubavi i nade...
Datum upisa : 14.08.2007

ajmo iskusni!-Objasnite nam kako se ljubi! Empty
PočaljiNaslov: Re: ajmo iskusni!-Objasnite nam kako se ljubi!   ajmo iskusni!-Objasnite nam kako se ljubi! EmptySub Avg 18, 2007 12:16 am

Hahahhahaha...
Ja necu da pricam!Cekam da drugi kazu svoju verziju,a ja cu na kraju!
Nek Dijana pocne,jer je ona to predlozila!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebeldeisthebest.niceboard.com
Naughty~Girl-ADMIN
Admin
Naughty~Girl-ADMIN


Broj poruka : 102
Datum upisa : 11.08.2007

ajmo iskusni!-Objasnite nam kako se ljubi! Empty
PočaljiNaslov: Re: ajmo iskusni!-Objasnite nam kako se ljubi!   ajmo iskusni!-Objasnite nam kako se ljubi! EmptySub Avg 18, 2007 2:08 pm

slazem se
Nazad na vrh Ići dole
https://girltalk.forumsr.com
~LaDy DiJaNa~

~LaDy DiJaNa~


Broj poruka : 206
Godina : 29
Location : In my world!
Datum upisa : 14.08.2007

ajmo iskusni!-Objasnite nam kako se ljubi! Empty
PočaljiNaslov: Re: ajmo iskusni!-Objasnite nam kako se ljubi!   ajmo iskusni!-Objasnite nam kako se ljubi! EmptySub Avg 18, 2007 7:04 pm

Pa ok hajde da ja pocnem sta hocete da vam objasnim?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.anydulandmay.nice-board.net
*Sexy*Girl*Ana*

*Sexy*Girl*Ana*


Broj poruka : 162
Godina : 30
Location : Na ostrvu ljubavi i nade...
Datum upisa : 14.08.2007

ajmo iskusni!-Objasnite nam kako se ljubi! Empty
PočaljiNaslov: Re: ajmo iskusni!-Objasnite nam kako se ljubi!   ajmo iskusni!-Objasnite nam kako se ljubi! EmptyNed Avg 19, 2007 12:42 am

Meni nista ne treba!Objasni neiskusnima,tvoj je predlog!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebeldeisthebest.niceboard.com
~LaDy DiJaNa~

~LaDy DiJaNa~


Broj poruka : 206
Godina : 29
Location : In my world!
Datum upisa : 14.08.2007

ajmo iskusni!-Objasnite nam kako se ljubi! Empty
PočaljiNaslov: Re: ajmo iskusni!-Objasnite nam kako se ljubi!   ajmo iskusni!-Objasnite nam kako se ljubi! EmptyNed Avg 19, 2007 8:14 pm

Vazi ovako se ljubi kada momak hoce da se ljubi sa tobom na zvaku onda ti se polako priblizi i krene ka tvojim usnama ti otvoris usta ali ne preterano i onda kada ti on gurne jezik ti vrtis oko njegovog i polako se dodirujete jezicima ali svako ima svoj nacin ljubljenja pa to je jedan sada hajde ostali da vas cujem kako se vi ljubite!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.anydulandmay.nice-board.net
*Sexy*Girl*Ana*

*Sexy*Girl*Ana*


Broj poruka : 162
Godina : 30
Location : Na ostrvu ljubavi i nade...
Datum upisa : 14.08.2007

ajmo iskusni!-Objasnite nam kako se ljubi! Empty
PočaljiNaslov: Re: ajmo iskusni!-Objasnite nam kako se ljubi!   ajmo iskusni!-Objasnite nam kako se ljubi! EmptyNed Avg 19, 2007 9:23 pm

Pa tako!Ili ti njemu ubacis(malo se trkate)salim se naravno!Ko pre kome grune i to je to!Malo vrtite,ali neko voli nezno da se ljubi,a neko grublje!Ja vise volim nezno!Lepse je!
A najsladje je kada svom dragom grickate usne!To je super!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebeldeisthebest.niceboard.com
~LaDy DiJaNa~

~LaDy DiJaNa~


Broj poruka : 206
Godina : 29
Location : In my world!
Datum upisa : 14.08.2007

ajmo iskusni!-Objasnite nam kako se ljubi! Empty
PočaljiNaslov: Re: ajmo iskusni!-Objasnite nam kako se ljubi!   ajmo iskusni!-Objasnite nam kako se ljubi! EmptyPon Avg 20, 2007 12:14 am

Joj jeste ja sam mom dragom grickala usne i bas je extra
Nazad na vrh Ići dole
http://www.anydulandmay.nice-board.net
Naughty~Girl-ADMIN
Admin
Naughty~Girl-ADMIN


Broj poruka : 102
Datum upisa : 11.08.2007

ajmo iskusni!-Objasnite nam kako se ljubi! Empty
PočaljiNaslov: Re: ajmo iskusni!-Objasnite nam kako se ljubi!   ajmo iskusni!-Objasnite nam kako se ljubi! EmptyPon Avg 20, 2007 11:25 am

ali naravno,postoji laksa varijanta za pocetnike,poljubac na blic Razz
Nazad na vrh Ići dole
https://girltalk.forumsr.com
~LaDy DiJaNa~

~LaDy DiJaNa~


Broj poruka : 206
Godina : 29
Location : In my world!
Datum upisa : 14.08.2007

ajmo iskusni!-Objasnite nam kako se ljubi! Empty
PočaljiNaslov: Re: ajmo iskusni!-Objasnite nam kako se ljubi!   ajmo iskusni!-Objasnite nam kako se ljubi! EmptyPon Avg 20, 2007 11:27 am

Hehe znam neke koji se tako ljube sa drugaricama
Nazad na vrh Ići dole
http://www.anydulandmay.nice-board.net
Mia Colucci

Mia Colucci


Broj poruka : 51
Location : Uvek uz Anahi...
Datum upisa : 22.08.2007

ajmo iskusni!-Objasnite nam kako se ljubi! Empty
PočaljiNaslov: Re: ajmo iskusni!-Objasnite nam kako se ljubi!   ajmo iskusni!-Objasnite nam kako se ljubi! EmptySre Avg 22, 2007 9:37 pm

Sta reci,kad ste vi vec sve rekle...
Nazad na vrh Ići dole
$Roberta$
Admin
$Roberta$


Broj poruka : 108
Datum upisa : 11.08.2007

ajmo iskusni!-Objasnite nam kako se ljubi! Empty
PočaljiNaslov: Re: ajmo iskusni!-Objasnite nam kako se ljubi!   ajmo iskusni!-Objasnite nam kako se ljubi! EmptyČet Avg 30, 2007 6:07 pm

Hehe...posto ja nisam imala iskustvo hvala na savetima..ja sam bas pre neki dan gledala u casopisu kako se ljubi.ima svasta ali je otprilike isto kao to vase...
Nazad na vrh Ići dole
*Sweety*

*Sweety*


Broj poruka : 26
Godina : 32
Location : ...♥Con mi amor en una isla abandonada♥...
Datum upisa : 04.09.2007

ajmo iskusni!-Objasnite nam kako se ljubi! Empty
PočaljiNaslov: Re: ajmo iskusni!-Objasnite nam kako se ljubi!   ajmo iskusni!-Objasnite nam kako se ljubi! EmptyUto Sep 04, 2007 6:20 pm

*Sexy*Girl*Ana* ::
Pa tako!Ili ti njemu ubacis(malo se trkate)salim se naravno!Ko pre kome grune i to je to!Malo vrtite,ali neko voli nezno da se ljubi,a neko grublje!Ja vise volim nezno!Lepse je!
A najsladje je kada svom dragom grickate usne!To je super!
Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://luly-benja.bestoforum.net
Micka95
YoU aRe ThE bEsT
YoU aRe ThE bEsT
Micka95


Broj poruka : 33
Godina : 29
Location : ~BG~
Datum upisa : 11.08.2007

ajmo iskusni!-Objasnite nam kako se ljubi! Empty
PočaljiNaslov: Re: ajmo iskusni!-Objasnite nam kako se ljubi!   ajmo iskusni!-Objasnite nam kako se ljubi! EmptyČet Sep 13, 2007 9:46 pm

ja sam se na blic poljubila ali nei na zhvaku!
Nazad na vrh Ići dole
secerlema




Broj poruka : 5
Datum upisa : 09.08.2010

ajmo iskusni!-Objasnite nam kako se ljubi! Empty
PočaljiNaslov: Re: ajmo iskusni!-Objasnite nam kako se ljubi!   ajmo iskusni!-Objasnite nam kako se ljubi! EmptyPon Avg 09, 2010 9:29 pm

Pre nekoliko meseci u nasu skolu je stigao nowi decak..zowe se Luka...narawno swe su se nalozile ...ali ne i ja...u pocetku izgledao je tako ufurano..i narcisiodno da mi je bilo muka kad ga widim..posto je bio miljnik..i nowi djak..nastawnici su ga zamolili da swima podeli pohwalnice za kraj skolske godine..i kraj 7 razreda...ne zanm za druge ali sa druge strane pohwalnice bila JE ZALEPLJENA PORUKA..swidjas mi se woleo bih da se upoznamo...narawno..u pocetku nisam htela..al posle sam pristala..onako bez obaweze...posle par dejtova shwatila sam da sam pogresila i da on ustwari u opste nje onakakw kakwim sam ga smatrala....bio je dusa od decka..iako sebi nisam zelela da priznam da mi se swidja..drugarice su u glas powikale.."kika pa ti si se zaljubila!!"...goworila sam da nije istina..al crweni obrazi su me odali...uff..uwece smo ja i lule trebali da izadjemo.....dosao je i taj trenutak koji sam cekala 2 meseca..trebalo je da se poljubimo...polako smo se priblizili jedno drugom ..i on mi je gurnuo jezik u usta...u pocetku sam mislila da mu je jezik slucajno zawrsio u mom grlu..al posle kad je poceo da mi dice suknju i dira mo butinama swe mi je bilo jasno..al dobro nagon..al odjednom..suknja mi se modigla a i nesto iz njegovih pantalona..skocila sam sa klupe i naprawila onu facu...haaaaa...boze..swe wise i se priblizawao..i pitao da li sam za seks...narawno rekla sam ne....posla kuci..izwinio mi se...i rekao da je morao da skrene sa ljubljenja jer misli da se uzasno ljubi...sto je narawno bila laz jer se odlicno ljubim..rekao je da je u teskoj fazi...i da mu dam malo wremena..ok..proslo je 3 meseca...postao je tako diwan da da se nisam odwajala od njega...a sex nije ni spominjao...narawno....da li ima neko nesto da mi kaze na owo...da sam dobro ili lose postupila...da li sam u necemu pogresila..XDDD
Nazad na vrh Ići dole
secerlema




Broj poruka : 5
Datum upisa : 09.08.2010

ajmo iskusni!-Objasnite nam kako se ljubi! Empty
PočaljiNaslov: Re: ajmo iskusni!-Objasnite nam kako se ljubi!   ajmo iskusni!-Objasnite nam kako se ljubi! EmptyPon Avg 09, 2010 9:31 pm

Pre nekoliko meseci u nasu skolu je stigao nowi decak..zowe se Luka...narawno swe su se nalozile ...ali ne i ja...u pocetku izgledao je tako ufurano..i narcisiodno da mi je bilo muka kad ga widim..posto je bio miljnik..i nowi djak..nastawnici su ga zamolili da swima podeli pohwalnice za kraj skolske godine..i kraj 7 razreda...ne zanm za druge ali sa druge strane pohwalnice bila JE ZALEPLJENA PORUKA..swidjas mi se woleo bih da se upoznamo...narawno..u pocetku nisam htela..al posle sam pristala..onako bez obaweze...posle par dejtova shwatila sam da sam pogresila i da on ustwari u opste nje onakakw kakwim sam ga smatrala....bio je dusa od decka..iako sebi nisam zelela da priznam da mi se swidja..drugarice su u glas powikale.."kika pa ti si se zaljubila!!"...goworila sam da nije istina..al crweni obrazi su me odali...uff..uwece smo ja i lule trebali da izadjemo.....dosao je i taj trenutak koji sam cekala 2 meseca..trebalo je da se poljubimo...polako smo se priblizili jedno drugom ..i on mi je gurnuo jezik u usta...u pocetku sam mislila da mu je jezik slucajno zawrsio u mom grlu..al posle kad je poceo da mi dice suknju i dira mo butinama swe mi je bilo jasno..al dobro nagon..al odjednom..suknja mi se modigla a i nesto iz njegovih pantalona..skocila sam sa klupe i naprawila onu facu...haaaaa...boze..swe wise i se priblizawao..i pitao da li sam za seks...narawno rekla sam ne....posla kuci..izwinio mi se...i rekao da je morao da skrene sa ljubljenja jer misli da se uzasno ljubi...sto je narawno bila laz jer se odlicno ljubim..rekao je da je u teskoj fazi...i da mu dam malo wremena..ok..proslo je 3 meseca...postao je tako diwan da da se nisam odwajala od njega...a sex nije ni spominjao...narawno....da li ima neko nesto da mi kaze na owo...da sam dobro ili lose postupila...da li sam u necemu pogresila..XDDD
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ajmo iskusni!-Objasnite nam kako se ljubi! Empty
PočaljiNaslov: Re: ajmo iskusni!-Objasnite nam kako se ljubi!   ajmo iskusni!-Objasnite nam kako se ljubi! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
ajmo iskusni!-Objasnite nam kako se ljubi!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kako se osecate?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
GiRl~TaLk :: LJUBAV :: Kiss-
Skoči na: