GiRl~TaLk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GiRl~TaLk

Dobrodosle, devojke, ovo je forum samo za vas!!!
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Recite nam...

Ići dole 
+8
*Billowa Anja*
Naughty~Girl-ADMIN
Cool chica
Mia Colucci
ROBERTA FAN
*Sexy*Girl*Ana*
~LaDy DiJaNa~
$Roberta$
12 posters
AutorPoruka
$Roberta$
Admin
$Roberta$


Broj poruka : 108
Datum upisa : 11.08.2007

Recite nam... Empty
PočaljiNaslov: Recite nam...   Recite nam... EmptyNed Avg 12, 2007 10:55 pm

Kakav je first kiss?Recite malo nama koji ga jos nismo doziveli...!!!
Nazad na vrh Ići dole
$Roberta$
Admin
$Roberta$


Broj poruka : 108
Datum upisa : 11.08.2007

Recite nam... Empty
PočaljiNaslov: Re: Recite nam...   Recite nam... EmptyUto Avg 14, 2007 3:46 pm

Sto niko nista ne pise???!!! Sad
Nazad na vrh Ići dole
~LaDy DiJaNa~

~LaDy DiJaNa~


Broj poruka : 206
Godina : 29
Location : In my world!
Datum upisa : 14.08.2007

Recite nam... Empty
PočaljiNaslov: Re: Recite nam...   Recite nam... EmptySre Avg 15, 2007 12:40 am

Prvi poljubac je nekako najzanimljiviji,neki su lepo upuceni a neki ne,onda kada treba da se poljubis totalno se izgubis (bar ja tako) i sve ti je posle kissa lepo..Slazete se?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.anydulandmay.nice-board.net
*Sexy*Girl*Ana*

*Sexy*Girl*Ana*


Broj poruka : 162
Godina : 30
Location : Na ostrvu ljubavi i nade...
Datum upisa : 14.08.2007

Recite nam... Empty
PočaljiNaslov: Re: Recite nam...   Recite nam... EmptySre Avg 15, 2007 2:39 pm

Daaa!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebeldeisthebest.niceboard.com
ROBERTA FAN

ROBERTA FAN


Broj poruka : 56
Godina : 30
Datum upisa : 17.08.2007

Recite nam... Empty
PočaljiNaslov: Re: Recite nam...   Recite nam... EmptyPet Avg 17, 2007 12:51 am

Ovako,meni se prvi poljubac desio u 5. razredu,i bilo je PREDIVNO....
Nazad na vrh Ići dole
Mia Colucci

Mia Colucci


Broj poruka : 51
Location : Uvek uz Anahi...
Datum upisa : 22.08.2007

Recite nam... Empty
PočaljiNaslov: Re: Recite nam...   Recite nam... EmptySre Avg 22, 2007 9:38 pm

First kiss je bio lep...Mada je bilo cudno i to...
Nazad na vrh Ići dole
Cool chica

Cool chica


Broj poruka : 18
Datum upisa : 23.08.2007

Recite nam... Empty
PočaljiNaslov: Re: Recite nam...   Recite nam... EmptyČet Avg 23, 2007 3:24 pm

Meni se desio u petom razredu.Sa dechkom u koga sam bila zaljubljena duze vreme.Bilo extra,malo me je bilo blam,ali posle je bilo sve ok.
Nazad na vrh Ići dole
Naughty~Girl-ADMIN
Admin
Naughty~Girl-ADMIN


Broj poruka : 102
Datum upisa : 11.08.2007

Recite nam... Empty
PočaljiNaslov: Re: Recite nam...   Recite nam... EmptyČet Avg 23, 2007 10:32 pm

i meni se desilo u petom razredu.
naravno,ja nisam htela da dodje do tog kissa,tako da je usledi samar(mozete da pretpostavite ko je kome lupio samar)
Nazad na vrh Ići dole
https://girltalk.forumsr.com
Cool chica

Cool chica


Broj poruka : 18
Datum upisa : 23.08.2007

Recite nam... Empty
PočaljiNaslov: Re: Recite nam...   Recite nam... EmptyČet Avg 23, 2007 11:13 pm

shto si to uradila?
Nazad na vrh Ići dole
*Billowa Anja*

*Billowa Anja*


Broj poruka : 69
Godina : 29
Location : Durch den monsun...mit Bill...
Datum upisa : 26.08.2007

Recite nam... Empty
PočaljiNaslov: Re: Recite nam...   Recite nam... EmptyNed Avg 26, 2007 2:37 am

Ja nikad!
Jednostawno,ja moram prwo da se zaljubim,a zaljubljena sam u dechka koji 100000000km od mene i nemoguc.
Swidja mi se josh jedan,ali smo sada u swadji,ali cemo se pomiriti...nadam se Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://tokioxotel.forumotion.com/portal.htm
Naughty~Girl-ADMIN
Admin
Naughty~Girl-ADMIN


Broj poruka : 102
Datum upisa : 11.08.2007

Recite nam... Empty
PočaljiNaslov: Re: Recite nam...   Recite nam... EmptyNed Avg 26, 2007 5:15 pm

Cool chica ::
shto si to uradila?
zato sto ja nisam htela da budem sa njim!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://girltalk.forumsr.com
*Billowa Anja*

*Billowa Anja*


Broj poruka : 69
Godina : 29
Location : Durch den monsun...mit Bill...
Datum upisa : 26.08.2007

Recite nam... Empty
PočaljiNaslov: Re: Recite nam...   Recite nam... EmptyPon Avg 27, 2007 11:54 pm

Pa obvio,ja bi mu pesnicu lupila!lol
Nazad na vrh Ići dole
http://tokioxotel.forumotion.com/portal.htm
*Sweety*

*Sweety*


Broj poruka : 26
Godina : 32
Location : ...♥Con mi amor en una isla abandonada♥...
Datum upisa : 04.09.2007

Recite nam... Empty
PočaljiNaslov: Re: Recite nam...   Recite nam... EmptyUto Sep 04, 2007 6:16 pm

~LaDy DiJaNa~ ::
Prvi poljubac je nekako najzanimljiviji,neki su lepo upuceni a neki ne,onda kada treba da se poljubis totalno se izgubis (bar ja tako) i sve ti je posle kissa lepo..Slazete se?
Naravno da se slazem...Mada meni prvi kiss nije bio naj,ovi sada su "the real thing" ...
Nazad na vrh Ići dole
http://luly-benja.bestoforum.net
Crazy_girl_neda

Crazy_girl_neda


Broj poruka : 41
Datum upisa : 24.09.2007

Recite nam... Empty
PočaljiNaslov: Re: Recite nam...   Recite nam... EmptyPon Sep 24, 2007 3:26 pm

ja se jos nisam poljubila...
Nazad na vrh Ići dole
Cool chica

Cool chica


Broj poruka : 18
Datum upisa : 23.08.2007

Recite nam... Empty
PočaljiNaslov: Re: Recite nam...   Recite nam... EmptySub Sep 29, 2007 2:52 pm

imam dechka i poljubila sam se
Nazad na vrh Ići dole
Crazy_girl_neda

Crazy_girl_neda


Broj poruka : 41
Datum upisa : 24.09.2007

Recite nam... Empty
PočaljiNaslov: Re: Recite nam...   Recite nam... EmptySub Sep 29, 2007 8:21 pm

danas sam se prvi put poljubila!na rodjendanu,,,nije to bio onaj pravi kiss,nego samo cmok i gotovo!
Nazad na vrh Ići dole
Angel




Broj poruka : 2
Datum upisa : 11.12.2010

Recite nam... Empty
PočaljiNaslov: Re: Recite nam...   Recite nam... EmptySub Dec 11, 2010 9:42 pm

Ja se nikad nisam poljubila...ne znam da li je jos rano....ali kada je pravo vreme za to...znam da je najlepse kada se desi iznenada....da li se slazete...?Samo sto se meni to nije desilo ali bi volela...a i jedva cekam.... Smile
Nazad na vrh Ići dole
i love kissing




Broj poruka : 1
Datum upisa : 04.01.2011

Recite nam... Empty
PočaljiNaslov: Re: Recite nam...   Recite nam... EmptyUto Jan 04, 2011 6:00 pm

Prvi put sam se poljubila u 6-tom razredu.. I mnogo od toga ima Very Happy Poljubac je bio iznenada..nisam ni ocekivala da ce me simpa da poljubi ali desilo se ...... <3 Za one koji jos nisu doziveli taj FIRST KISS imam nekoliko saveta :


1.
Ovlaži svoje usne. Suve usne se baš i ne slažu. Samo lagano pređi jezikom preko usana i to će biti sasvim dovoljno. Nije na odmet da redovno koristiš labelo - nikad ne znaš kad će naići potencialni partner.

2.
Zatvori oči. Dok se približavaš partenru gledaj ga u oči, ali, kada budeš već sasvim blizu zažmuri. Nekome ne prija da oči budu ukrštene tokom ljubljenja. Međutim, ne moraš uvek da ih držiš zatvorene. Neko voli i da drži oči otvorene, te gleda svog partnera dok se ljubi.

3.
Nakrivi glavu. Ako vam se usne dotaknu dok su vam glave pod istim uglom nećeš moći da ljubiš tako lepo i duboko. Da ti se ovo ne bi dešavalo nakrivi glavu na jednu stranu (ne previše, samo malo). Nemoj da ti se desi da oboje odaberete istu stranu, a ako ti se to ipak desi malo se nasmeši i nagni na drugu stranu. Neka itraživanja su dokazala da se većina ljudi naginje na desnu stranu.

4.
Počni polako i sa zatvorenim usnama. Jeste, ljubiš se otvorenih usta ali to ne znači da moraš odmah da zineš i počneš da balaviš po partnerovim usnama kao da želiš da ih pojedeš. Ako bi učio Francuski, prvo bi učio kako da pričaš i gramatiku, a ne čitanje francuske poezije. E pa isto tako "francuski poljubac" je kao poezija ljubljenja. Stoga, pre nego što usavršiš veštinu ljubljenja otvorenim ustima, nauči kako se ljubi zatvorenim. Čak i kad se usavršiš bolje je da počinješ sa zatvorenim ustima.

5.
Nemoj žuriti. Ljubljenje bi trebalo da bude obostrano zadovoljstvo. Ukoliko partner ne želi da razdvoji usne poslednje što treba da uradiš je da staneš i pitaš "Hej, možeš li otvoriti malo usta pa da stavim jezik.". Polako otvaraj svoje usne dok jedna ne bude u sendviču između partnerovih. Dok vam se usne sklapaju i rasklapaju nežno prelazi jezikom prenko njenih/njegovih usana. To bi trebalo da pošalje poruku da želiš da odeš korak dalje (samo što se tiče poljupca). Ukoliko parter i dalje ne odgovara na isti način, moraćeš da sačuvaš svoje veštine za neki drugi put kada oboje budete spremni.

6.
Osveži dah. Ako znaš da imaš loš zadah nemoj se ni ljubibiti, bilo ta je to poljubac sa jezikom ili običan poljubac u obraz. Pošto će ti usta biti otvorena prilikom francuskog poljupca svež dah je posebno važan. Vodi računa o usnoj higijeni. Uvek nosi sa sobom neku vrstu osveživača vazduha, orbit je nije skup i sasvim je dovoljan. Takođe izbegavaj smrdljivu hranu ako planiraš da se ljubiš (luk, mleko, kukuruz...).

7. Koristi ruke. Mada ne bi trebalo da srljaš rukama svuda, pogotovo pri prvom poljupcu, to ne znači da treba da ih pustiš da vise sa strane. Možeš početi tako što ćeš prstom preći preko njenih/njegovih usana, zatim polako pređi preko lica i kose pa na leđa. Takođe je poželjno da pri prvom poljupcu miluješ njena/negova ramena. To će pokazati da ti je prijatno sa njom/njim. Nežno drži glavu partnera, milujući ga po obrazu i vratu, ili ga zagrli. Igraj se sa partnerovim ušima (nemoj preterivati) ili prođi prstima kroz njegovu kosu. Najvažnija stvar je da poštuješ granice partnera. Obrati pažnju na govor tela i primetićeš šta partneru prija, a šta ne. Druga stvar koju bih napomenuo, manje važna od prve, je da sa rukama radiš nešto. Nemoj da ti vise sa strane; izgledaće da si nezainteresovan.

8.
Diši. Ako će poljubac da traje malo duže, nemoj da zaboraviš da dišeš. Verovali ili ne, ali poplaviti i gušiti se nije romantično. Uzimaj vazduh kroz nos. Nemoj da šmrčeš i duvaš kao manijak. Ako se već duže ljubite i našli ste zajedničku talasnu dužinu mogao/la bi da probaš uzeti dah kroz partnerova usta; to je ponekad veoma romantično. Mada to ne voli svako.

9.
Uvežbaj svoj stil. Ljubljenje, kao i bilo koja druga veština, zahteva vežbanje. Vremenom ćeš postati sve bolji. Što se duže budeš ljubio sa jednom osobom, biće ti sve ugodnije sa njom i polako ćeš se opustiti. Tad već možeš da neđeš način koji će prijati i tebi i partneru. Nemoj se ustručavati da popričaš sa partnerom; pitaj ga šta voli, odnosno šta mu ne odgovara.

10.
Ne razmišljaj toliko. Sve ove savete nosi negde u glavi, ali prilokom poljupca ne misli toliko o njima. Samo ljubi! Kad kreneš polako ćeš i sam shvatiti šta treba raditi. Priroda je čudo!

Smislila sam nesto kao GIRLS RULES (Pravila djevojaka) Wink

1.Pitati devojku u petak za dejt u subotu je potpuno neprihvatljivo. DECKO PLANIRAJ MALO !!

2.Nikad se nemoj ljubiti na prvom dejtu!! :DD

3.Svi sastanci su zvanicni i vazni!!!

4.Nikad ga ne zovi prva.. KO JE OVDE MUSKO BRE?? (valjda on) :DDD i ne primaj prvi poziv Smile navucii ga da te se pozeli

5.Ako pocne da smislja razne izgovore sto nije dosao na dejt-LAZE TE !!

6,Nikad mu ne prilazi prva !

7.Oni ne bi trebali zaboravljati vazne stvari!

8.Nacini prvi korak samo ako ga volis

9.Kada god pogresi kazno ga malo Very Happy

10.Posle raskida idi u provod bice ti lakse

11. NIKAD NMJ PRVA RECI -I LOVE YOU

P.S NADAM SE DA SAM VAM POMOGLA :DDD
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Recite nam... Empty
PočaljiNaslov: Re: Recite nam...   Recite nam... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Recite nam...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
GiRl~TaLk :: LJUBAV :: Kiss-
Skoči na: